Poděkování posluchače za ČRo Plus (květen 2021)

26. květen 2021

Projednáno na veřejné schůzi Rady Českého rozhlasu 26. 5. 2021.

Text pochvaly

Přečet jsem si negaitní stanovisko některých členů rady Českého rozhlasu (pan Jandák) k vysílání Rdia plus. Údajně jde o nevyvážené  a jednostranné zpravodajství a stále stejné hosty. Z článku je patrné,že se některým členům rady nelíbí časté kritiky vlády

Je vidět,že radní nejsou stálými posluchači této stanice. Já jí poslouchám stále a mohu říci,že k diskuzi jsou zvání vždy vládní i opoziční politici. Dokonce v posledních deseti dnech i dvakrát komunistka Konečná. Myslím,že vládní strany mají dostatek provládních tiskovin,rozhlasových i televizních stanic. V poslední době je ale stále více patrno,že do rozhlasové a televizní rady jsou nominováni lidé,kteří se snaží jiný,než vládní názor omezit,nebo přímo umlčet. Je příznačný i způsob odůvodňování,který velmi připomíná minulé doby. Myslím tím odvolávání se na nespokojené posluchače,kteří si stále ztěžují na ........(vzpomínáte na rozhořčené kolektivy zaměstatnců podniků,dopisy dělníků z ČKD a pod?)

Takže,pokud zaznamenáváte názory posluchačů,za mě je to nejlepší rozhlasová stanice a např. na diskuzní pořady paní Tachecí se vždy těším.

S pozdravem a očekávání vaší reakce

Váš posluchač


Vyjádření Rady ČRo

Vážený pane posluchači,

Rada Českého rozhlasu Vám děkuje za Vaše pochvalná slova na adresu stanice Český rozhlas Plus. 

Věříme, že i nadále zůstanete posluchačem Českého rozhlasu.

S pozdravem

Ing. Miroslav Dittrich,
předseda Rady ČRo

Spustit audio