PhDr. Milan Uhde

Mstopředsedou a tiskovým mluvčím od 30. června 2004 do 26. února 2006

Milan Uhde

Místopředsedou od 25. září 2002 do 29. června 2004

Členem Rady Českého rozhlasu od 14. dubna 1999 do 24. září 2002