Mgr. Michal Prokop

Členem Dozorčí komise Rady ČRo od 1. února 2007 do 31. ledna 2009

Michal Prokop

Předseda Rady ČRo od 30. června 2004 do 26. února 2006

Místopředsedou a tiskovým mluvčím od 25. září 2002 do 29. června 2004

Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 2002 do 24. září 2002