Mgr. Ing. Filip Hejl

Místopředseda Dozorčí komise zvolen 25. 2. 2019

Filip Hejl

30. 1. 2019 byl zvolen na druhé funkční období do 31. 1. 2021, místopředsedou dozorčí komise byl zvolen 25. 2. 2019.

Předseda Dozorčí komise Rady ČRo od 13. února 2017

Členem Dozorčí komise Rady ČRo byl zvolen 25. ledna 2017 s účinností od 1. února 2017

Vzdělání
České vysoké učení technické, Fakulta elektrotechnická, obor ekonomika a informatika (2003)
Universita Karlova, Fakulta právnická, obor právo a právní věda (2011)

Profesní zkušenosti (vždy podnikatelská činnost)
1999–2006 – truhlářství
od 2002 – vedení účetnictví
od 2005 – daňový poradce
od 2016 ­– advokát